Aktualności

Warsztat "Ciało, umysł i emocje" 04.06.2016r. 25-05-2016

Zapraszamy serdecznie wszystkie klubowiczki na coaching samorozwoju w I love fitness. Warsztaty będzie prowadziła Dorota Jaślan dzięki współpracy z Woman Now

Ciało, umysł i emocje
Jak wzorce myślowe i przeżywane emocje oddziaływają na nasze ciało i energię do działania?

Nauka w coraz większym stopniu pokazuje nam jak emocje oddziaływają na ciało, jak procesy myślowe wpływają na emocje, w jaki sposób poprzez pracę z ciałem możemy korygować nasze samopoczucie i jak nasze myśli mogą powodować reakcje w ciele, które albo nam służą albo nas niszczą. Tak naprawdę coraz mocniej uświadamiamy sobie co oznacza holistyczne podejście i że nasz organizm wymaga, aby patrzeć na niego całościowo.

Tematyka spotkania:
Modele myślowe i ich odzwierciedlenie w ciele.
• Emocje - co widać w mowie ciała?
• Monolog wewnętrzny - co się dzieje w naszej głowie? Co nam służy, a co nas niszczy?
• Toksyczne myśli - wywołujące niepokój, spadek efektywności, energii, przyspieszanie procesów starzenia się.
• Gimnastyka umysłu i emocji: jak zwiększyć wpływ na własny organizm, jak korzystnie wpływać na własne zachowania, myśli i emocje.

Wstęp wolny! Zarezerwuj miejsce już teraz :)
Zapisy w grafiku https://ilovefitness-cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec?day=31-05-2016
bądź pod nr 667 999 652
Gdzie? w Klubie I love fitness ul. Światowida 58b
Kiedy? 04.06.2016 r. Sobota 14:00-17:00

Serdecznie zapraszamy!


DOROTA JAŚLAN - od ponad 16 lat prowadzi szkolenia, treningi, warsztaty rozwoju osobistego, doradza firmom i osobom indywidualnym. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z przywództwem, rozwojem kompetencji kadry zarządzającej, treningach dla trenerów jak również w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego (komunikacja, zarządzanie potencjałem osobistym, zarządzanie czasem, techniki redukcji stresu, zarządzanie emocjami i inteligencja emocjonalna, autoprezentacja i wystąpienia publiczne, praca z krytykiem wewnętrznym i inne). Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego (mgr pedagogiki) i Akademii Ekonomicznej w Krakowie (mgr zarządzania). Certyfikowany trener PRISM Brain Mapping, TMT Group, ukończyła szkolenie dla mentorów biznesu – Successful Gender-Sensitive Business Support w Women’s Business Development Agency UK jak również Intensywny Kurs Psychologii Procesu w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu.

Wróć do listy